Jesen je tako lep letni čas, narava postane pisana in odeta v tople odtenke, ki so lahko odlična inspiracija pri ustvarjanju na obrazu. Spremenijo se tudi temperature in pri meni to pomeni sprememba nege obraza in močnejše ličenje. Poleti enostavno ne maram občutka ličil na obrazu. To jesen sem se odločila izbrati 5 najljubših lepotil in priznam, da je bila naloga precej težka.
Huh zadnje čase priznam, je naporno. Zala je vedno bolj aktivna in vzame veliko pozornosti in časa, potem pa so tu še hišna opravila, ko Zala končno malo zadrema. Čez dan spi vedno majn in ko je budna imam kar slabo vest jo pustit “samo” in pisati blog, urejati fotografije. Zato tale moj kotiček malo sameva in upam, da kmalu najdem čas in energijo tudi zanj. Pogrešam ga, pa toliko imam za povedati. Sem že razmišljala, da bi z blogom enostavno zaključila in svoja mnenja podajala samo na Instagramu, sploh zdaj ko se da dodajat tudi daljše videe. Pa ne vem, ne morem se odločit kaj bi rada. Uživam tako v bloganju kot videu. Videu še mogoče malo bolj, pa me jezi oprema. Snemala sem namreč kar s telefonom in videe tudi urejala kar v Imovie na telefonu, ne neka huda profi oprema ane? Tudi zataji dostikrat, še posebej ko imam samo 16GB prostora.
V čem uživam zadnje čase:
V jutranjih kavicah z novo družbo. Obe z Zalo imama super družbo svojih vrstnic. Ampak, ko enkrat dobiš otroka se moraš prav prisiliti, da govoriš še o čem drugem kot otrocih. Noro res, včasih si grem prav na živce.
Sprehodih. Nas vseh štirih ali pa nas treh bab samih. Sicer malo težje hendlam voziček in psa, ampak z malo truda gre :D
V večerih. Ko Zala zaspi, ponavadi okrog 20 ure in za večer imam svoje pravilo. Po 20 uri ne delam več ničesar! Na začetku se nisem znala ustavit oz. si pametno razdelit dela in me je za večere pričakalo vso pospravljanje. Zdaj poskušam vse uredit že čez dan, pa tudi če mi kaj ne uspe, zvečer je čas zame. Včasih si lakiram nohte, drugič gledam kakšno serijo, spet tretjič skrolam po telefonu.
V negi kože. Moj ritual. Self care. Nego imam zelo poenostavljeno zadnje čase in namesto 100plasti si raje vzamem čas za masažo, tako obraza kot telesa. Pod tušem se obvezno na koncu še kneipam in po tuširanju še zmasiram. Samomasaža je zelo preprosta in ima dosti pozitivnih lasnosti tako na telo kot duha.
V jutrih s kavo. Zala v večini vstaja okrog 6 ure, se naje in zaspi. Dostikrat sem poskušala zaspat tudi sama, pa sem po tisti urci, dveh dremeža potem še bolj utrujena in zblojena. Zdaj ustanem, spijem kavo, splaniram dan, naredim to do seznam in malo pregledam kaj se dogaja v svetu Instagrama in Facebooka.
Želim si še samo, da bi našla čas in voljo za kakšno zanimivo knjigo. Zvečer je energija že na minimumu in sem težko zbrana za knjigo. Pa tudi, da spet najdem voljo, energijo in čas za tale moj kotiček, ker vam imam toliko za povedati ♥
Želim si še samo, da bi našla čas in voljo za kakšno zanimivo knjigo. Zvečer je energija že na minimumu in sem težko zbrana za knjigo. Pa tudi, da spet najdem voljo, energijo in čas za tale moj kotiček, ker vam imam toliko za povedati ♥
Po prihodu iz porodnišnice me je doma pričakalo kar nekaj
prijaznih PR paketkov. En izmed njih je bil tudi od Avene in priznam da sem se
ga zelo razveselila. Moja koža je postala po porodu še bolj suha in občutljiva,
zaradi rokovanja z novorojenčkom pa mora ta biti s čim majn sestavinami in seveda brez vonja. Po hitrem pregledu je
Avene TriXera linija dobila mojo odobritev.
TriXera linija je sicer odišavljena ampak je njen vonj res
nežen in skoraj neopazen. Velik plus za ogromno 400ml embalažo s pumpico.
Linija je namenjena negi suhe in zelo suhe kože, uporablja pa jo lahko cela
družina (otroci od treh let dalje).
The Body Shop Slovenija, dobrodošla prva trgovina pri nas! Ravno danes se je v Ljubljani v Supernovi na Rudniku odprla prva The Body Shop trgovina pri nas. Sama se otvoritve žal nisem mogla udeležit, sem pa preko storijev spremljala soblogerke in trgovina izgleda res čudovita in zelo velika. Na voljo je veliko linij za nego, plus tudi celo make up stojalo imajo. Pa sveže testerje.. nebesa :)
Ampak objava danes pa ni namenjena temu, vendar novim jogurtom za nego telesa. The Body Shop masla za telo so kultna in imajo ogromno zadovoljnih uporabnikov, tudi sama sem med njimi, ampak so meni osebno pretežka za poletno vročino. Zame je maslo za jesenski in zimski čas, zato sem se jogutrov zelo razveselila. TBS sledi tempu življenja in je v svojo zbirko dodal hitrovpijajoče jogurte, ki se v kožo vpijejo v 15 sekundah, zato izgovorov da za nego ni časa ni več. Jogurti so 100% veganski, vsebujejo biofermertirano hialuronsko kislino, rastlinski glicerin, ekkstrat mandljevega mleka in ostali sadni ektrati pa so iz pravične trgovine.
Jogurt mi je všeč in na seznamu želja ga imam tudi iz Maringa kolekcije. Ko bodo soblogerke potestirale izdelke se pa že bojim še daljšega seznama želja. Kar nekaj zanimivih novosti je ta pomlad prinesla v TBS. Precej zanimive so tudi vodice za obraz.
Za 200ml Jogurta za nego telesa boste odštele 9,9€. Na voljo je v trgovini v Supernovi na Rudniku in tukaj. Preveri še ostale vonje.
Dragi The Body Shop Slovenija,
V novi trgovini vam želim pridnih in ustrežljivih prodajalk, prijazne in zapravljive stranke in odlično prodajo, da vas obdržimo.
P.s ne bomo hude če dobimo še kakšno trgovino kje ;)
Ampak objava danes pa ni namenjena temu, vendar novim jogurtom za nego telesa. The Body Shop masla za telo so kultna in imajo ogromno zadovoljnih uporabnikov, tudi sama sem med njimi, ampak so meni osebno pretežka za poletno vročino. Zame je maslo za jesenski in zimski čas, zato sem se jogutrov zelo razveselila. TBS sledi tempu življenja in je v svojo zbirko dodal hitrovpijajoče jogurte, ki se v kožo vpijejo v 15 sekundah, zato izgovorov da za nego ni časa ni več. Jogurti so 100% veganski, vsebujejo biofermertirano hialuronsko kislino, rastlinski glicerin, ekkstrat mandljevega mleka in ostali sadni ektrati pa so iz pravične trgovine.
Moje mnenje o The Body Shop jogurtu za telo z vonjem banane:
Jogurt se nahaja v zelo luštni embalaži. Je prijetnega vonja po bananah in zanimive skoraj želejaste teksture. Za nanos je potrebna majhna količina, jogurt se lepo razporedi po koži in se res vpije hitro, ampak pri meni na suhi koži potrebuje malo dlje kot 15 sekund. Sama ga uporabljam samo po nogah (zaradi Zale) in mi je zelo všeč. Vonj se na koži obdrži kar nekaj časa, ampak ni vpadljiv. Je lahke teksture, ki je idealna za nego poleti ampak dovolj vlažilen za nego suhe kože. Bananina kolekcije je omejena izdaja, zato z nakupom pohiti, če bi to poletje dišala po bananah.
Ali veš?
Jogurtu je dodan bananin pire, ki prihaja iz Ekvadorja. Je iz pravične trgovine, kar pomeni da so delavci plačani za svoje delo pošteno. Pire je pridobljen iz banan, ki zaradi izgleda niso primerne za prehrambeno industrijo.
Jogurt je brez petrolatuma, mineralnih olj in parafina.
Linija jogurtov je 100% veganska.
Jogurt mi je všeč in na seznamu želja ga imam tudi iz Maringa kolekcije. Ko bodo soblogerke potestirale izdelke se pa že bojim še daljšega seznama želja. Kar nekaj zanimivih novosti je ta pomlad prinesla v TBS. Precej zanimive so tudi vodice za obraz.
Za 200ml Jogurta za nego telesa boste odštele 9,9€. Na voljo je v trgovini v Supernovi na Rudniku in tukaj. Preveri še ostale vonje.
Dragi The Body Shop Slovenija,
V novi trgovini vam želim pridnih in ustrežljivih prodajalk, prijazne in zapravljive stranke in odlično prodajo, da vas obdržimo.
P.s ne bomo hude če dobimo še kakšno trgovino kje ;)
Živjo!
In dobrodošla (nazaj) na mojem blogu. Danes je na vrsti drugačna objava, saj ste me zadnje čase zasule s precej podobnimi vprašanji. Malo vas zanima kako smo, kje sem, kaj bo z blogom.. da ne bom predolga pa začnimo..
In dobrodošla (nazaj) na mojem blogu. Danes je na vrsti drugačna objava, saj ste me zadnje čase zasule s precej podobnimi vprašanji. Malo vas zanima kako smo, kje sem, kaj bo z blogom.. da ne bom predolga pa začnimo..
Vaša vprašanja, moji odgovori
Zdaj ko si postala mamica, boš še vedno blogala in snemala YT videe?
Bom! Če bo le čas dopuščal oz. kolikor mi bo dopuščal čas. Z bloganjem sem počasi že nazaj, video pa bo malo še počakal. Vsaj do takrat, da se preselimo. Sedaj niti nimam primernega prostora za snemanje in miru.
Boš postala mami blogerka?
Hmm, ne bom. Žal Zale ne želim izpostavljati internetu in tudi kakšnih dobrih preverjenih nasvetov za delo z dojenčkom nimam. Sama se še vedno učim in je ta svet popolna neznanka za mene. Otroci me prej niso ganili, vse do Zale. Mogoče bom kdaj kakšno prigodo delila na instagram story, ali pa delila kakšen nasvet za nego. Verjetno bo tudi tukaj padla občasno kakšna objava, ampak blog bo ostal še vedno bolj lepoten. A ni mami blogerk pri nas že dovolj? ;)
Kakšen je bil porod? Lahko opišeš porodno izkušnjo?
Podoben tip vprašanj sem dobila kar nekajkrat.. predvsem od zelo mladih punc, kar me je presenetilo. Rekla bom samo, da je bil porod naporena in boleča izkušnja, ampak nič kaj takšnega kar ženske ne bi zmogle. Hvala bogu, ni bilo potrebe po kakšnih skrajnostnih ukrepih. Podrobno pa o svoji izkušnji ne bom razlagala, ker se mi zdi to nekaj osebnega in želim da ostane med mano in partnerjem. In ja, da odgovorim še na eno pogosto vprašanje... Dejan je bil prisoten pri porodu.
Kako se spremeni življene po porodu?
Za 180 stopinj. Težko je opisati vse psihične spremembe, kajti v trenutku spoznaš brezpogojno ljubezen, ogromno odgovornost in večjo samospoštovanje. Za majhno osebo si pripravljen premikati gore. Po drugi strani pa je fizično naporno in vesela sem, da sem šla po porodu v domačo oskrbo k mami. Za vso pomoč sem ji neskončno hvaležna.
Si še vedno vzameš čas zase in svoje lepotne rituale?
Prvi mesec po porodu si nisem. Vzela sem si tistih norih 6 tednov za počitek, skrb za majhno kepico in samo nujno, osnovno nego. Sedaj pa se počasi vračam v testiranje in razvajanje. To me še vedno veseli in včasih je nujno potrebno po napornem dnevu. 2x do sedaj sem si naredila tudi make up, pa z njim nisem zdržala dlje kot par urc. :).
Sem v veselem pričakovanju.. se koža med nosečnostjo in po porodu zelo spremeni? Kako si prilagodila nego, če si.
Moja koža se je med nosečnostjo predvsem umirila in želela samo več vlage. Nege nisem dosti spreminjala, saj sem že pred nosečnostjo delala na nežnem a temeljitem čiščenju in dodajanju vlage. Koža pa pri meni po porodu zaenkrat ostaja enaka. In res upam, da tako ostane. Telo pa negujem z izdelki brez vonja, tam je koža postala malce bolj suha in razdražljiva. Kmalu spišem objavo kaj uporabljam po porodu.
Izbrala sem par vprašanj, če imaš še ti kakšnega na katerega nisem odgovorila mi ga pošlji. Z veseljem naredim še drug del.
Zdaj pa drži pesti, da se danes uspešno preselimo in čimprej v novi hiški uredimo tudi internet.
Se kmalu spet tipkamo!
Zdaj pa drži pesti, da se danes uspešno preselimo in čimprej v novi hiški uredimo tudi internet.
Se kmalu spet tipkamo!






