I love, love red lips on others! But on me. Yeah not so much, but I have to try with matte red lips. And well hell yeah! I am going to wear them more often to some events, party etc :)
I don't wear make up for a job. But I do wear it for school, and twice a week I am going to post this kind of posts if photos will be useful :)
Mini review for this beautiful matte lip gloss from Essence- Stay matte lip cream in 04 Silky red
I think this is the perfect matte red shade, that suits everyone. It's stays on your lips for a couple of hours, but don't survive eating, drinking, especially kissing, and when you're all red around your lips and don't have make up remover, the cleaning is pain in the ass!
I think this lip cream is a decent product for such a low price. Trough the day it would need some corrections. The color pay off is amaizing. Its full coverage with just one coat!
I would give this one 4/5, just because of staying power.
Po resnici povedano, nimam pojma kako naj napišem oceno podlaka. :O
Niti ne znam dodobra razložit zakaj mi je všeč, čeprav vem, da je boljši od prejšnih.
Ampak nekako se bom lotila, mogoče bo naslednjič boljše. Prosim dajte kakšne kritike:))
Torej govora bo o pred nekaj let zelo slavnem Essie- Millionails :)
Ko sem šla iskat trenutno pri nas zelo opevan Nourish me, ga seveda, že ni bilo več, pa sem potem zagledala lak, ki je biu zdaj prbl. 2 leti iz prodaje. Prej pa se spovnim kako so vse govorile o njem in je biu must have. No sedaj vem zakaj.
Najprej kaj pričakujem od podlaka: Zelo pomembno mi je, da navlaži moje nohte in prepreči nadaljno ceplenje. Torej ko lak odstranim iz nohta, more noht imeti zdrav izgled. Boljši kot prej. Potem mi je pa zelo pomembno tudi, da podaljša obstojnost lakom, ker se trenutno nimam časa lakirat vsak dan :(
In kaj je Essie naredil mojim nohtom?
Že pri prvi uporabi, je lak ostal dosti dlje na mojih nohtih kot prej (pa naj povem, da imam dosti mastno nohtno ploščo). Po 4 dni brez problema, kljub delu v rokavicah(prelaganju kartonastih škatl) in pomivanju posode, čisšenju. 4 dni mogoče za vas ni veliko, zame je pa rekord, da večina lakov zdrži tako dolgo. Seveda s kombinacijo G2G. Rekord? 7 dni, samo malo oguljene konice.
Kaj pa z mojimi nohti? So v boljšem stanju? Torej videti so zdravi, imajo zdrav lesk in dosti majn rumeni kot pred tem podlakom. Cepita se mi samo še 2 nohta, pa bomo videli, če se bo to tudi nehalo, ko preraste noht. Mogoče tudi kaj to vpliva, ker si jih ne lakiram več tako zelo redno.
Naj povem, da sem v celoti zadovoljna z njim! In da ko porabim tega in potem še Nourish me, definitivno ponovim nakup! :)
Minus pri tem laku je meni cena, enostavno ni vsem dostopen in ga velikokdo ne bo preiskusil ravno zaradi visoke cene. Kaj pa če nekomu ne bo tako všeč kot je meni? :) Jaz sem ga dobila s popustom, mislim, da 30%.
Pa tudi čopič za nanos mi ni všeč, ker je tisti "ta široki", Essie je imel prej dosti boljše čopiče :)
Ocena: 8,5/10
Ga ima katera? Ji je všeč?
Sem mogoče katero prepričala za nakup? :)
Kakšna kritika glede ocene? Bi še morala kaj povedati?
Ana, 26, Kozmetičarka. Na mojem blogu odkrivam lepotne novosti in preizkušam izdelke. Na njem boste našli vse od ocen, do izborov izdelkov, nasvetov, manikir in ličenja. ♥ anncheek.blogspot@gmail.com