Če si dam določene dosegljive cilje in jih javno objavim, bom bolj produktivna? Lahko poskusim. Zadala sem si nekaj zelo dosegljivih ciljev za marec in april. Te zanimajo kakšni so? Beri dalje..
Klišejski cilj. Ampak zadelane omare, stvari povsod in izdelki, ki jih ne potrebujem več, me zadnje čase dušijo. Strmim k čim bolj minimalnemu načinu življenja. Sobo morem pošteno prevetrit, da se poslovijo vse negativne energije, ki se nabirajo že leta. Držite pesti, da uspem v enem vikendu vse zbirke urediti na minimalne.
Po 7 letih bi že bil čas, da se tudi jaz usedem za fotoaparat in z navodili preučim vse opcije, ki jih ima. Vsi, ki jih spremljam so vedno boljši pri meni pa se mi zdi, da sem obstala na neki točki pred 3 leti. Ne želim imeti copy/paste stila, čas je da najdem nekaj svojega.
Zlikani ali dolgočasen čop. To je to kar nosim zadnja leta na glavi. Pomlad je idealna priložnost za kakšno kitro, kodre ali figo. Upam, da sem še vsaj pol toliko spretna z lasmi kot nekoč.
Okej tole je nekaj ciljev, ki sem si jih postavila za to pomlad. Nič nemogočega. Preprosto dosegljivi, za začetek. Za začetek moje večje produktivnosti. Mislite, da mi bo uspelo? Bi vas zanimala objava čez dva meseca o tem ali mi je uspelo, ali sem popadla na celi črti. Pošljite mi kaj pozitive, potrebovala jo bom, da me ne napade spomladanska utrujenost ;)
Si si tudi ti zadal/a kakšen spomladanski cilj?
Pomladno čiščenje starih zalog.
Klišejski cilj. Ampak zadelane omare, stvari povsod in izdelki, ki jih ne potrebujem več, me zadnje čase dušijo. Strmim k čim bolj minimalnemu načinu življenja. Sobo morem pošteno prevetrit, da se poslovijo vse negativne energije, ki se nabirajo že leta. Držite pesti, da uspem v enem vikendu vse zbirke urediti na minimalne.Delati na sebi
Želim se podati v bolj zdrav način življenja in se malo prizemljit. Zadnje čase opažam, da je prav izziv biti z mislimi prisoten v trenutnem prostoru. Vedno mi odtavajo daleč stran, ponavadi k izredno nepomembnim temam in se tako izpostavljam nepotrebnemu stresu. Želim si meditirati in končno obiskati kakšen tečaj joge. Več časa biti z mislimi pri stvari in ne nekje drugje. Tale cilj bo po mojem mnenju precej težek.Zdrava prehrana
Nekaj časa mi je šlo že tako dobro. Pa sem spet na ogromnih količinah sladkarij in mlečnin. Vsaj malo si želim izboljšati tudi prehrano. Rada bi se izognila sladkorju in mlečninam. V svoj jedilnik dodat čim več sveže zelenjave. Upam, da letos končno, domače zelenjave.Objaviti 15 blog objav v 2 mesecih.
Nisem najbolj redna blogerka, želim si da bi bila večkrat zmotivirana pisati objave o izdelkih in dogodkih o katerih bi vam rada poročala. Blog bo tudi vedno majn samo lepoten, v 7 letih so moji interesi drugačni in vedno bolj me veselijo objave kot je tale.
Izboljšati fotografijo na blogu
Po 7 letih bi že bil čas, da se tudi jaz usedem za fotoaparat in z navodili preučim vse opcije, ki jih ima. Vsi, ki jih spremljam so vedno boljši pri meni pa se mi zdi, da sem obstala na neki točki pred 3 leti. Ne želim imeti copy/paste stila, čas je da najdem nekaj svojega.Več časa preživeti v naravi
Verjetno sem v naravi več, kot ostali, ampak mi je to še vedno premalo. Sprehode s psom želim še daljše in večkratne. Tudi v naše gozove si želim zaiti večkrat. Ne jutri, ampak že danes.Detox od tehnologije
Sem zmožna 1x na teden za ves dan odstraniti vso tehnologijo? Ali pa en dan niti za sekundo preveriti socialnih omrežij? Pošteno dvomim.. Ampak od danes so nedelje namenjene realnemu življenju. Ob nedeljah ne bom več aktivna na FB in Ig. Zmorem? Upam! Verjamem vase. Če do nedelje že ne pozabim na ta cilj. :D
Eksperimentirati s frizurami
Zlikani ali dolgočasen čop. To je to kar nosim zadnja leta na glavi. Pomlad je idealna priložnost za kakšno kitro, kodre ali figo. Upam, da sem še vsaj pol toliko spretna z lasmi kot nekoč.Okej tole je nekaj ciljev, ki sem si jih postavila za to pomlad. Nič nemogočega. Preprosto dosegljivi, za začetek. Za začetek moje večje produktivnosti. Mislite, da mi bo uspelo? Bi vas zanimala objava čez dva meseca o tem ali mi je uspelo, ali sem popadla na celi črti. Pošljite mi kaj pozitive, potrebovala jo bom, da me ne napade spomladanska utrujenost ;)
Si si tudi ti zadal/a kakšen spomladanski cilj?







