Nor naslov kajne? Ampak enostavno se ne spounem boljšega! Letus spet komaj čakam sneg in prve snežinke. Če bo že mrzlo, naj tudi sneži, da se bo lepo romantično sprehajat zunaj! Martinske sem že očistila in so že v nizkem štartu za uporabo! Zimski lakci, pa so tudi že pripravljeni! Trenutno moje nohte sicer krasi rdeče, zlata gelish kombinacija, sem pa tole manikurco ustvarila prejšni teden in je res že čisto zimska.
Trenutno je v mojem koncu težko najdit res sv.moder lakec, ki bi bil že skoraj bel. Pa je bil prvo tak v planu, potem pa sem morala malo zimprovizirati in sem uporabila temnejšega, ampak še vedno svetlo modrega. Bela je bila seveda obvezna, dodala pa sem še zlato, ker se mi je res lepo podala h kombinaciji.
Trenutno je v mojem koncu težko najdit res sv.moder lakec, ki bi bil že skoraj bel. Pa je bil prvo tak v planu, potem pa sem morala malo zimprovizirati in sem uporabila temnejšega, ampak še vedno svetlo modrega. Bela je bila seveda obvezna, dodala pa sem še zlato, ker se mi je res lepo podala h kombinaciji.









