Danes imam pripravljeno za vas oceno Melvitinega šipkovega masla za telo in primerjavo z Vlažilno rosno tančico za telo. Najprej pa poglejmo na hitro kaj o svojem maslu trdi Melvita:
ŠIPKOVO MASLO ZA TELO
Šipkovo olje je izjemno bogato z alfa-linolensko kislino (omega-3) ter vitaminoma A in E, zato zelo blagodejno deluje na kožo. V kombinaciji s hranilnim karitejevim maslom jo vlaži in poživlja ter ji pomaga povrniti prožnost. Čebelji vosek v formuli poskrbi za izvirno teksturo »olja v maslu«, v kateri so združene edinstvene lastnosti organskega olja z razkošnostjo kreme. Telo ovije v dišavno tančico z lahkotno svežimi, pudrastimi in cvetnimi notami. Suha koža je popolnoma navlažena; na otip pa žametno mehka in prožna.
Moje mnenje:
Najprej par besed o prekrasni roza kovinski embalaži, ki je poleg tega da je lepa tudi praktična. Vsa masla za telo, ki sem jih uporabljala do sedaj imajo podobno embalažo. Poleg kovinskega dela ima embalaža v notranjosti še plastičen del, s katerim pride maslo tudi v stik.
Barva masla je precej podobna barvi pokrovčka embalaže, rahlo rožnata. Maslo ima res rahel cvetlični vonj, ki je meni precej prijeten. Je zelo komakte strukture, kot je to značilno za masla, vendar se v stiku s kožo prične topiti in je nanos zelo preprost. Poleg tega se kot je obljubljeno tudi precej hitro vpije v kožo in ne pušča mastnega filma. Kot je značilno za Melvito, je maslo izredno bogato, kljub lahki in hitro vpijajoči teksturi. Koža je po nanosu mehkejša in vidno nahranjena, suhe luske izginejo v trenutku. Efekt pa brez problema traja čez celoten dan. Koža je zaradi redne nege in masaže tudi bolj prožna in čvrsta. Maslo je pakirano po 100ml, vendar količina zadostuje za kar nekaj uporab, saj se ga za en nanos porabi zelo malo.
V primerjavi z Vlažilno rosno tančico za telo je maslo bolj kompaktne strukture in kožo mogoče malo bolj nahrani. Medtem pa je tančica res prijetne lahke teksture. Oba izdelka imata precej podoben vonj, medtem ko je tančica bele barve. Oba izdelka sta odlična za nego suhe in zahtevne kože. Izdelka sem nekaj časa testirala vsakega na svoji nogi in rezultati so bili precej podobni. Letus nisem imela problemov s srbečico in razdraženo kožo, poleg tega je koža negovana za dlje časa. Brez problema se kakšen dan prepustim lenobi in preskočim nego kože. Primerjava nebi bila zaključena če na koncu nebi izbrala samo enega, pa mislim da ga nisem sposobna. Če bi lahko ponovila nakup samo enega, za katerega bi se odločila? Hmm, verjetno bi se v zimskem času odločila za maslo, medtem ko imam občutek, da bo za poletje idealna tančica s svojo lahko teksturo.
Maslo trenutno dobite po zelo ugodni ceni z meni zelo ljubim gelom za prhanju tukaj. Cena je več kot odlična in vaša koža vam bo za bogato nego precej hvaležna. Priznati moram, da še nobeno zimo moja koža ni bila tako udobna, kot je letos ;)
*Melvita L'Or bio toaletno vodico(diši prav omamno)
*L'Occitane Madljevo olje za prhanje 75ml (ki je pravi balzam za dušo)
*L'Occitane koncentirano mandljevo mleko za telo 20ml (ki bo vašo kožo ovilo v prijetno sladkas vonj)
*L'Occitane kremo za roke cvetovi vanilije (mmm vanilija)
V nagradni igri sodelujete precej preprosto, komentirajte vašo najljubšo objavo na mojem blogu in zakaj vam je najbolj všeč, pod to objavo pa pustite mnenje o tej objavi in vaš mail naslov. Nagradna igra traja do 1.4.2016, nagrajenka bo znana 5.4 skupaj z nagrajenkami Meze nagradne igre, ki je potekala na FB profilu in Weledine iz bloga. Omogočeno je tudi komentiranje anonimnim komentatorjem.
Ker je podjetje Stillmark pripravilo res odlično nagrado, jim poklonite kakšen všeček na Melvitinem in L'Occitanovem FB profilu. Ne pozabite všečkati še moje strani.
Naj se tudi lepo zahvalim podjetju Stillmark za vsako sodelovanje in seveda za tako odlično nagrado za eno izmed mojih bralk. Hvala za vse prejete izdelke in podporo pri bloganju.
Vam drage brake pa vso srečo :)















